Trases, kas jāapciemo pirms tu mirsti

Trases

Trases, ko apmeklēt

Ir iemesls, kāpēc dažas dziesmas ir bijušas jau gadu desmitiem ilgi, bet citas ir populāras uz minūti un pēc tam izsīkst. Šeit ir leģendāras trases, kurās jautri pavadīt laiku un ir trases, kas padara braucējus par varoņiem. Šīs ir tās, ko jums vajadzētu apciemot pirms mirsti – skan traki, bet tā ir.

Trases

Trases pasaulē

Trases – Amerikas aplis

COTA, kas tika uzcelta 2012. gadā, lai vadītu Formulu 1 Amerikas Savienotajās Valstīs, COTA nav tieši bagāta ar kaut kādu īpašu vēsturi. Bet tas nenozīmē, ka tā ir garlaicīga. Lieli taisni virzieni, ātras līknes un augstuma izmaiņas nozīmē, ka vienmēr būs jautri.

Trases – Deitonas Starptautiskais spīdvejs

Šī ir viena no Amerikas ikoniskākajām trasēm, kurā tiek rīkoti tādi slaveni notikumi kā Daytona 500 un Daytona 24 Hours. Trase ir atvērta arī parastajiem cilvēkiem, tāpēc noteikti ir vērts doties uz HPDE pasākumu, ja rodas izdevība.

Thunderhill sacīkšu ceļš

Trase atrodas apmēram stundu ārpus Sakramento Kalifornijas laukos, un, kā jūs droši vien varat uzminēt pēc nosaukuma, tajā ir daudz pakalnu. Ir daži daudz ātrgaitas līkumu.

Tsukuba trase

Ja jūs kādreiz esat noskatījies lielisku videoklipu Best Motoring (pieņemsim vērā, ka viņi visi ir lieliski), iespējams, esat redzējis Tsukuba ķēdi. Tas atrodas uz ziemeļiem no Tokijas, un tam ir stingri, ātri stūri.

Sonomas sacīkšu ceļš

Sonomai gadu gaitā ir bijis daudz vārdu (Sears Point, Infineon), taču tas joprojām ir viens no lielākajiem celiņiem Kalifornijā un valstī. Nekur trasē īsti nav “taisni”, ir tikai daudz līdzenu pagriezienu un lielas izmaiņas augstumā.

Imolas aplis

Imola, kas pazīstama arī kā “Autodromo Enzo e Dino Ferrari”, tiek uzskatīta par mājas ķēdi Ferrari faniem, kad tur notiek F1 sacīkstes. Viens no populārākajiem sacīkšu galamērķiem Itālijā, tam ir FIA 1. līmeņa licence, un aiz tā ir gara vēsture.

Mugello Circuit

Tāpat kā Imola, arī Mugello ir 1. pakāpes FIA licence, kas nozīmē, ka tas ir lieliski piemērots Formula 1 sacensību rīkošanai. Ar daudziem ātrgaitas stūriem un jaukām ziemeļitālijas ainavām mēs nogalinātu, lai redzētu to kalendārā.

Atlantas trase

Atrodas stundu uz ziemeļaustrumiem no Gruzijas galvaspilsētas, Road Atlanta ir īsts dārgakmens. Visi 12 pagriezieni šķita saplūstot vienā, padarot to izaicinošu, tomēr ārkārtīgi apmierinošu braucot.