Spēles Forza Motosport jaunā versija

Jūs bieži neredzat Austrālijas automašīnas uz Lielbritānijas ceļiem, tāpēc mēs nolēmām izklaidēties, atvedot Austrālijas automašīnas, kas parādītas Forza Horizon 3 uz festivālu Forza Horizon 4. Tāpēc šomēnes mēs godinām Forza Horizon 3 Austrāliju ar dažiem demonstrācijas remiksiem un trīs īpašajiem Holdens. Tātad turpinājumā spēles Forza Motosport jaunā versija! Aiziet!

Spēles Forza Motomosport jaunā versija

Spēles Forza Motosport jaunā versija

Bloga ierakstu sāksim ar iedziļināšanos šī mēneša automašīnās.

1996 Holden HSV GTSR

Pirmā automašīna ir 1996 Holden HSV GTSR. Atpazīstama ar īpašu dzeltenīgo krāsu ar nosaukumu Yellah. Turklāt tikai 85 šādas automašīnas ir saražotas. Tas ir īpaši interesanti, ņemot vērā sacīkšu automašīnu homologācijas standartu, kas vairs netika ievēroti, kad HSV GTSR tika izlaists 1996. gadā. Jādomā, ka Holdens gribēja uzbūvēt ierobežotu šīs automašīnas ražošanas sēriju, lai tā varētu baudīt sabiedrību, un vairums šo modeļu palika Austrālijā. Tomēr saujiņa aizbrauca uz Jaunzēlandi, un viena pat nolaidās Lielbritānijā.

Labās ziņas vienas no šo 85 automašīnu īpašniekiem ir tas, ka ražošanas modelis faktiski bija identisks trases versijai, ar retu, agrīnu korpusa oglekļa šķiedras rādītāju un Aussie būvētu V8 motoru.

1988 Holden VL Commodore Group A SV

“Plastmasas cūka”, “Batmobile”, “Walky”, lai arī kā jūs to zināt, Commodore ir atšķirīga un ikoniska A grupas mašīna. Pirmais automobilis, kuru ražoja Holden Special Vehicles (HSV), Commodore patiešām atbilda homologācijas prasībām A grupai, kas nozīmēja, ka tika uzbūvēti 500 modeļi. Un galu galā tā popularitātes dēļ ražošana tika palielināta vēl par 250.

Tā tika veidota, lai stātos pretī pasaules AMS un BMW M3, un ieguva sev vārdu ar vairāk nekā dažām uzvarām, izmantojot sportisko Walkinshaw izstrādāto virsbūves komplektu, kas radīja lielāko daļu savu iesauku.

2011 HSV GTS

Iepriekšējās divas šajā sarakstā iekļautās automašīnas tika izgatavotas, lai sacenstos ar sacīkstēm, un tika konstruētas ar skaidru mērķi būt ātrākā lieta trasē. E sērijā tiek izmantots 6.2L V8 dzinējs, kura jauda ir 436 zirgspēki. Ārpus Austrālijas jūs to varētu pazīt labāk kā Vauxhall VXR8, tieši tā tas tika izlaists Lielbritānijā.

Ja lasāt šo, pastāv liela iespēja, ka jaunais Welcome Pack nav paredzēts jums. Tajā ir pavisam maz automašīnu, kas īpaši paredzētas Forza Horizon 4 jaunpienācējiem, lai viņi sāktu spēli.

Tātad, ja jums ir labākais draugs, istabas biedrs, partneris, ģimenes loceklis vai kolēģis, kurš vēlas izjust Forza Horizon 4, tagad ir viņu iespēja.