Forza novembra jaunumi – 29. sērija

Tā ir pilnīgi jauna Xbox paaudze, un Forza Horizon 4 ir paredzēta braucienam! Uzziniet, ko mēs varam piedāvāt, uzsākot 29. sēriju. Ja jūs vēl neziniet, tad Forza Horizon 4 ir optimizēts jaunās paaudzes Xbox konsolēm! Nu tad aiziet – turpinājumā Forza novembra jaunumi.

Forza novembra jaunumi

Porsche 911, ko pārdomājis Singers – DLS

Kā izskatās, ja ņemat vintage dizainu 911 un pārdomājat to kā galīgo ar gaisu dzesējamo Porsche? Izskatās, ka Singer DLS – Dinamikas un vieglā svara pētījums – ir viens no pieprasītākajiem 911.

Dziedātāja, Roba Dikinsona vadītā un Losandželosā esošā automobiļu restaurācijas grupa, ir izstrādājusi paraksta stilu, kas attiecas uz vissīkākajām detaļām, ko apkopo viņu sauklis “Viss ir svarīgi”.

Šīs detaļas padara visu atšķirīgo – oglekļa šķiedras korpuss, kā arī uzlabots 4 litru gaisa dzesēšanas dzinējs, kas griežas pāri 9000 apgriezieniem minūtē, un tas ir kopīgi izstrādāts ar Formula 1 tehnoloģiju, pateicoties Williams Engineering. Viljamss ir atbildīgs arī par balstiekārtas un pārstrādātās aerodinamikas izstrādi. Arī visa lieta saņēma tehnisko ieguldījumu no prāta, kas atradās aiz GT3 dzinēja, Hans Mezger.

Visu resursu un detalizētā darba rezultāts, kas tika ieguldīts DLS izveidē, ir 75 automašīnu sērijveida ražošana, katra vērtība ir 1,8 miljoni dolāru. Ietaupiet nedaudz naudas – iegūstiet Porsche 911 Singer – DLS reimagined – 50% no vasaras atskaņošanas saraksta.

BMW 850C Si

850CSi, kas radies no BMW autosporta mantojuma un papildināts ar vismodernākajām tehnoloģijām, ir 8. sērijas augstākā līmeņa atkārtojums. Tā bija pirmā ceļa automašīna, kas piedāvāja V12 motoru, kas savienots ar manuālo pārnesumkārbu ar 6 pārnesumiem. Tas pats V12 galu galā tiks aizdots McLaren lietošanai F1, automašīnā, kurai 12 gadus bija sērijveida transportlīdzekļa maksimālais ātruma rekords. Varbūt jūs par to esat dzirdējuši.

Pirmā sērija bija paredzēta augstas klases auditorijai, un 850C Si pārsniedz 100 000 ASV dolāru. Pastāv tikai 1500 modeļi, jo 90. gadu vidū tika ieviesti jauni izmešu standarti, un 850C Si dzinēju nebija viegli pielāgot, lai tos izpildītu, tāpēc variants tika pārtraukts. Tas netraucēja 8. sērijai kļūt par visveiksmīgāko vācu V12.

Lai izmantotu šo inženierijas brīnumu, aizpildiet 50% no rudens atskaņošanas saraksta.

Mercedes AMG Hammer

Rets AMG regulēšanas un inženierijas pirmssadarbības rezultāts ir tas, ka Hammer sporto Mercedes 300E sedana virsbūvi, kā arī stipri modificētu V8, kas to no 0 līdz 60 sasniedz aptuveni 5 sekundēs ar maksimālo ātrumu 178 jūdzes stundā. Katrs karstais stienis, kas kopš tā laika iznācis no Mercedes-AMG, ir parādā Hammer.

AMG ieraksti ir plankumaini par to, cik daudz no tiem tika saražoti, taču katrs no tiem tika pasūtīts pēc pasūtījuma, tāpēc mēs zinām, ka tie jau no paša sākuma bija retums, un tie nebija lēti; visticamāk, aptuveni 160 000 USD.

Tas ir apmēram tikpat smalks kā āmurs, taču to var iegūt, pavasarī pabeidzot sezonas čempionātu “Tree Hugger”.